Vedecký brloh | Hommage Nikola Tesla - Prešov

Cez Slovenský týždeň vedy a techniky som bol zablýskať s teslákmi po Košiciach na SAVke aj u mňa doma v Prešove vo vedeckej knižnici.

Výstava v Caraffovej väznici - Prešov

Výstava v spolupráci študentov Školy úžitkového výtvarníctva a so svetelnými dizajnérmi Laurou Murguíou Sanchéz a Lenkou Balážov.

Svetelné laboratórium - objavovanie záhad svetla - Košice

Výstava v rámci projektu lighting laboratory / Svetelné laboratórium pod kurátorským dohľadom Laury Murguíe Sánchez, približuje záhady svetla.

Vedecký brloh | Hommage Nikola Tesla - SAV Košice

Cez Slovenský týždeň vedy a techniky som bol zablýskať s teslákmi počas DOD v Slovenskej akadémií vied (SAV) v Košiciach a spraviť predstavenie pre deti a verejnosť.

Povolaním umelec, čo robí svetelný dizajnér so svetlom - Košice

Stretnutie a výstava s prezentáciou pre verejnosť študentov Školy úžitkového výtvarníctva so svetelnými dizajnérmi Laurou Murguíou Sanchéz a Lenkou Balážov.

Výstava historickej techniky a elektroniky - Prešov

V spolupráci s p. Jánom Haluškom a ďalšími najmä Prešovskými rádioamatérmi bola zorganizovaná táto výstava historickej techniky a elektroniky, ktorá trvala počas jedného mesiaca v Prešovskej pivárni.

Noc výskumníkov - Piešťany

Slovenská organizácia pre výskumné a vývojové aktivity (SOVVA) pripravila v spolupráci s Elektrárňou Piešťany a ZSE vzdelávací program pre žiakov základných škôl s názvom Noc výskumníkov.

News on the website

Popular articles